CSI Sopot 2019 – konie polskiej hodowli

Dwutygodniowe Zawody międzynarodowe w skokach przez przeszkody CSI2* CSI1*, CSIYH1*, CSIU-25, CSICh w Sopocie zakończyły się 20 stycznia 2019 r. Przez dwa tygodnie mogliśmy obserwować zmagania zawodników z różnych krajów.

Na zakończenie zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody w konkursie Grand Prix:

  • Okarino sp (Pavarotti Van De Helle westf. – Obella hol. / Cassini II hol.), hod. Justyna Kubik Manitta, wł. Sylwia Grzegorzewska, z zawodnikiem Adamem Grzegorzewskim znalazł się na miejscu drugim;
  • Jerico sp (Wieland thür. – Jennifer sp / Ever for Pleasure han.), hod. i wł. Remigiusz Makowski, pod Jarosławem Skrzyczyńskim uplasował się na miejscu 5.

W małej rundzie na miejscu drugim Jacek Zagor na wałachu Lion sp (Empire han. – Linda sp / Rubin hol.), hod. Andrzej Felski, wł Mirosław Bach.

W konkursie 1,20 – wśród dzieci na pierwszym miejscu znalazła się Julia Jabłońska na Columbii sp (Ultimo – Contessa hol. / Coriamo Z), hod. Eco-Abi Ewa Fabińska, wł KS Nad Wigrami.

Podczas całych dwóch tygodni mieliśmy wiele powodów do zadowolenia – konie polskiej hodowli spisywały się dobrze – nie tylko były w czołówce, ale często zajmowały pierwsze miejsca.

Zachęcamy do obejrzenia wyników wszystkich konkursów na stronie: zawodykonne.com

UDOSTĘPNIJ

Tagi: